Home >> Jedlo,Reklamné články >> Svet bedničiek a jeho začiatky
Svet bedničiek a jeho začiatky

Svet Bedničiek založili Andrej a Peter, bývalí spolužiaci ešte zo základnej školy, kamaráti prakticky od detstva. Vyrastali na strednom Slovensku na lazoch pri Zvolene. Boli teda zvyknutí na domácu kvalitnú stravu, čo-to si dopestovali a dochovali, boli zvyknutí na kozí syr a podobne. Keď uvažovali, do čoho sa po vysokej škole pustiť, dôležitým faktorom bolo to, aby ich práca mala zmysel a bolo im to blízke.
andrej_peter1
A tak „náhoda“ zariadila, že sa Peter v roku 2012 prvýkrát zoznámil s debničkovaním cez internet od jedného známeho… Okamžite sa mu myšlienka zapáčila a chcel spoznať ľudí, ktorí debničkovanie v Čechách už realizovali. Stretol s Jankou a Petrom zo Světa Bedýnek a odvtedy je Svet Bedničiek jedinou franchise Světa Bedýnek na Slovensku 🙂 .
Samozrejme, naše začiatky neboli ľahké, a ani teraz to tak nie je 🙂 Andrej a Peter začali po stretnutí s Petrom a Jankou hľadať poctivých farmárov na Slovensku, najskôr hlavne dodávateľov ovocia a zeleniny. Rozprávali sa s nimi o myšlienke debničkovania, a všetkým to dávalo zmysel… Ide predsa o podporu farmárov, to, čo by inak ťažšie predávali, vieme cez Svet Bedničiek predať za nich vo väčšom množstve, je to síce práca náročná, no zmysluplná, užitočná. Vzťahy s našimi dodávateľmi – farmármi časom prerástli až do kamarátstiev. Dnes už máme portfólio oveľa širšie, gro je farmárska zelenina a ovocie, ale aj poctivé mäso z fariem či mliečne produkty, a iné produkty zdravej výživy. A je skvelé, že na Slovensku je stále toľko farmárov a výrobcov, ktorí túto prácu robia s láskou a poctivo.
balene bio ovocie a zelenina
Začínali sme teda s pár farmármi a zakladateľom firmy pomáhala na začiatku ich rodina. Donedávna ešte zakladatelia firmy sami rozvážali, aj dnes sa stane, že pomôžu v sklade rozdeľovať ovocie a zeleninu a iné produkty do debničiek, keď je treba. Je to kus práce, zohnať všetko od farmárov a v správnom čase a množstve a samozrejme vždy čerstvé doručiť zákazníkom. Ale neskutočne nás to napĺňa. Čoskoro oslávime už štvrté výročie a máme veľa nápadov a plánov do budúcna. Spokojní zákazníci a farmári, ktorí majú odbyt nám neustále dodávajú energiu do práce…

… Pokračovanie na budúce …
www.svetbedniciek.sk

Autor: Ing. Karolína Bobríková, marketing manager, Svet Bedničiek


pošli na vybrali.sme.sk

[Spolu: 2 Priemer: 5]

autor

Šéfredaktorka, ktorá má rada prírodný životný štýl a preto sa rozhodla venovať sa tomuto magazínu. Jej hlavným posolstvom je šíriť osvetu ľudskej prirodzenosti a života v súlade s prírodou. Vo svojom voľnom čase rada číta oddychovú literatúru a spí. *

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

 • o nás

  Tento unikátny web-magazín je bohatý na všetky témy prírodného životného štýlu, o ktorých chcete a potrebujete vedieť. Viac nemusíte prehľadávať google. Prírodná krása, zdravé jedlo, fitness, prírodné liečivá, eko domácnosť či eko stavby - to všetko máte na jednom mieste. Rady, tipy, triky, rozhovory, odborné články, PR články, životné príbehy... stačí čítať.
   
  UPOZORNENIE
  Publikované informácie o zdraví nenahrádzajú liečbu kvalifikovaným lekárom.

 • štítky

 • Kontakt

Top