Home >> Jedlo,Reklamné články >> Svet bedničiek a ich odlišnosť od konkurencie
Svet bedničiek a ich odlišnosť od konkurencie

Položili ste mi otázku – porovnanie s konkurenciou. Veľmi nerada to robím, snažíme sa robiť si našu robotu úprimne a čo najlepšie, a neradi by sme sa s niekým priamo porovnávali… Tiež záleží na tom, či myslíme konkurenciu v užšom alebo širšom zmysle (potraviny ako také vs len debničkové systémy).

Konštatovať sa však dá, že čo do veľkosti a pestrosti ponuky produktov a počtu zákazníkov či zamestnancov sme jednotkou na slovenskom trhu v rámci debničkovania. Snažíme sa mať vynikajúci zákaznícky servis, teda venujeme nadpriemernú pozornosť zákazníkovi, ale aj kvalite produktov. Ponúkame 100% garanciu spokojnosti, takže ak sa predsa len niečo stane (pošleme obtlčené jabĺčko, či zákazníkovi príde stlačený banán) – radi ho zákazníkom samozrejme vyreklamujeme, snažíme sa tak odbúrať bariéry alebo akýsi strach z online nakupovania, ktoré ešte nie je u nás tak rozbehnuté ako v zahraničí.
mrkva-1
Momentálne sa zameriavame aj na rozširovanie výberu potravín, jednoducho povedané – keď je niečo v sezóne, bola by škoda to neponúknuť zákazníkom, takže samozrejmosťou by mali byť napr. slovenské chutné jahody v lete, alebo na jeseň jedlé gaštany a podobne. Pevne verím, že sa nám tento rok podarí mať čo najviac slovenských „špecialít“ od farmárov, už sa teším na všetky tie slovenské dobrotky… 🙂

Tiež je zaujímavé, že mamičky napríklad často oceňujú doručenie priamo pred dvere :). Ak máte doma dve detičky, veľmi dobre Vám to padne. Už sa nám stalo, že šofér vykladal nákup aj priamo do chladničky :), a potom vznikajú aj priateľstvá. Už bol šofér pozvaný aj na dobrú polievočku z farmárskych surovín a podobne :). Pokiaľ sa teda dá, sme radi, že je stále možné udržať si so zákazníkmi rodinný vzťah. Našou filozofiou v širšom spoločenskom kontexte je budovať komunitu ľudí, ktorým záleží na kvalitnej strave, životnom prostredí, a v konečnom dôsledku na našom Slovensku. Tam by sme náš koncept radi aj myšlienkovo stále ponechali :).
foto-team
Pokrývame aj najväčšiu oblasť pre doručovanie, ktorú by sme radi ďalej rozšírili a ako ja rada hovorím – sprístupnili by sme tak tieto úžasné farmárske produkty čoraz viac ľuďom na Slovensku.

Autor: Ing. Karolína Bobríková
www.svetbedniciek.sk


pošli na vybrali.sme.sk

[Spolu: 0 Priemer: 0]
Značky

autor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

 • o nás

  Tento unikátny web-magazín je bohatý na všetky témy prírodného životného štýlu, o ktorých chcete a potrebujete vedieť. Viac nemusíte prehľadávať google. Prírodná krása, zdravé jedlo, fitness, prírodné liečivá, eko domácnosť či eko stavby - to všetko máte na jednom mieste. Rady, tipy, triky, rozhovory, odborné články, PR články, životné príbehy... stačí čítať.
   
  UPOZORNENIE
  Publikované informácie o zdraví nenahrádzajú liečbu kvalifikovaným lekárom.

 • štítky

 • Kontakt

Top