Home >> Fitness >> „Superkáva“ bulletproof pred cvičením, ale aj na raňajky
„Superkáva“ bulletproof pred cvičením, ale aj na raňajky

Už v našom predošlom príspevku sme vám písali a priaznivých účinkoch kávy pri fitness. Dnes vám ukážeme recept na úžasnú kávu, ktorá je popri cvičení ten najlepší „doping“ pre vás.

Potrebujete šálku kvalitnej čiernej prefiltrovanej kávy, lyžicu kokosového oleja, lyžicu bio masla a mixér.
Možno vám príde divné, prečo potrebujete mixér, keď sa jednotlivé suroviny vedia v teplej káve pekne roztopiť. Ale mixér spôsobí to, že vám na vrchu nebudú plávať mastné olejové oká. Naopak bude káva krémová a aj napriek tomu, že ste možno zvyknutí na mlieko, nebudete ho potrebovať.
restaurant-beans-coffee-cup
Účinky čiernej kávy už poznáte a bio maslo spolu s kokosovým olejom obsahujú zdravé tuky. V tomto recepte nepotrebujete žiadny cukor Zbytočne by ste si navýšili kalórie, čo určite nechcete. Táto káva bude natoľko krémová, že prebije kyslastú chuť tej čiernej. Ak sa však neviete vzdať sladkej chute, môžete do receptu pridať stéviu alebo iný zdravý cukor.
butter-1449453_1920
Ideálne je piť túto kávu na raňajky. Keďže obsahuje rastlinné maslo a kokosový olej má dosť kalórií. Ale rovnako tieto ingrediencie obsahujú dobré tuky, ktoré vám dodajú energiu a vy spomínané kalórie rýchlo počas dňa spálite.
Tak poďme na to.

Zdroj: www.bulletproof.com


pošli na vybrali.sme.sk

[Spolu: 0 Priemer: 0]

autor

Šéfredaktorka, ktorá má rada prírodný životný štýl a preto sa rozhodla venovať sa tomuto magazínu. Jej hlavným posolstvom je šíriť osvetu ľudskej prirodzenosti a života v súlade s prírodou. Vo svojom voľnom čase rada číta oddychovú literatúru a spí. *

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

 • o nás

  Tento unikátny web-magazín je bohatý na všetky témy prírodného životného štýlu, o ktorých chcete a potrebujete vedieť. Viac nemusíte prehľadávať google. Prírodná krása, zdravé jedlo, fitness, prírodné liečivá, eko domácnosť či eko stavby - to všetko máte na jednom mieste. Rady, tipy, triky, rozhovory, odborné články, PR články, životné príbehy... stačí čítať.
   
  UPOZORNENIE
  Publikované informácie o zdraví nenahrádzajú liečbu kvalifikovaným lekárom.

 • štítky

 • Kontakt

Top