Home >> Reklamné články,Životný štýl,zložené >> Štúdio Prirodzená krása – Poradenstvo a predaj certifikovanej prírodnej kozmetiky
Štúdio Prirodzená krása – Poradenstvo a predaj certifikovanej prírodnej kozmetiky

Spolumajiteľka Jana Varga Korytárová certifikovaná prírodná kozmetička a aróma terapeut.
Spolumajiteľka Veronika Tomešková certifikovaná prírodná kozmetička a vizážistka.

O kozmetike v Štúdiu Prirodzená krása

Štúdio Prirodzená krása na Bajkalskej ulici číslo 5 v Bratislave sa špecializuje na certifikovanú prírodnú kozmetiku Dr.Hauschka, Dr.Hauschka MED(Dermakozmetika), Annemarie Börlind, Dado Sens Dermakozmetika, Pandhys – Epilácie s cukrovou bio pastou. Predáva a pracuje s kozmetikou, ktorá má dlhoročnú tradíciu na trhu a je mimoriadne šetrná k pokožke. Vhodná je pre ženy a mužov každého veku, je obzvlášť jemná pre deti, citlivú pokožku a kožu alergikov. Ocenia ju aj tí, ktorí inklinujú k prírodným produktom. Štúdio Prirodzená krása ponúka zákazníkom rozsiahly program starostlivosti o pokožku od pleťovej, cez telovú, vlasovú až dekoratívnu kozmetiku. Poskytuje profesionálne služby v oblasti krásy, odbornej a zdravotnej starostlivosti o pleť i telo. Kozmetické produkty, ktoré Štúdio Prirodzená krása reprezentuje zodpovedajú najvyšším kritériám a štandardom kvality a sú označené, ako certifikovaná prírodná kozmetika.
rsz__dsc9165_ok

Odborné znalosti, prax a prístup k zákazníkom

Pri odborných kozmetických pleťových i telových ošetreniach používame vysoko koncentrované aktívne látky, hodnotné za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, ingrediencie z mora, prvotriedne vitamíny určené výlučne pre profesionálnu starostlivosť. Ošetrujeme každý typ pleti a každý pleťový problém. Účinnosť a pleťová kompatibilita našich produktov je dermatologicky potvrdená. K zákazníkom pristupujeme individuálne, pretože každý typ pokožky potrebuje niečo iné a výnimočné. Klientkam a klientom venujeme súkromie, pohodlie, dostatočné množstvo času a priestor na oddych, aby sa mohli uvoľniť a relaxovať. Vďaka intenzívnemu uvoľneniu pleti a celého tela sa účinné látky lepšie a hlbšie vstrebávajú do pokožky.
rsz__dsc9207_ok
Naše služby (Aróma terapia, Lymfatická stimulácia, Relaxačné ošetrenia, Špeciálne ošetrenia pre nečistú a aknóznu pleť, Ošetrenia Dermakozmetikou, Hydratačné ošetrenia, Regeneračné ošetrenia, BioLifting, Celotelová starostlivosť, Epilácie s cukrovou pastou, Líčenie s prírodnou kozmetikou) poskytujú zákazníkom veľkú dávku rastlinných zložiek bez živočíšnych výťažkov, ropných derivátov a silikónov. Vždy kladieme dôraz na prítomný stav pleti klientky/klienta od ktorého sa odvíja takmer všetko. V oblasti poradenstva a ošetrenia pleti pracujeme už dlhšie ako 10 rokov. Práve individuálny prístup, certifikovaná prírodná kozmetika, profesionálne odborné znalosti, špeciálna starostlivosť a poradenstvo ,,šité na mieru,, klienta dáva službám v Štúdiu Prirodzená krása jedinečnosť, prestíž, punc vysokého štandardu a kvality. Okrem toho je Štúdio otvorené iba na objednávky čím poskytuje zákazníkom časovú flexibilitu, komfort, súkromie a toľko času, koľko zákazník na procedúru, alebo nákup potrebuje.

Autor: Štúdio Prirodzená krása


pošli na vybrali.sme.sk

[Spolu: 1 Priemer: 5]
Značky

autor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

 • o nás

  Tento unikátny web-magazín je bohatý na všetky témy prírodného životného štýlu, o ktorých chcete a potrebujete vedieť. Viac nemusíte prehľadávať google. Prírodná krása, zdravé jedlo, fitness, prírodné liečivá, eko domácnosť či eko stavby - to všetko máte na jednom mieste. Rady, tipy, triky, rozhovory, odborné články, PR články, životné príbehy... stačí čítať.
   
  UPOZORNENIE
  Publikované informácie o zdraví nenahrádzajú liečbu kvalifikovaným lekárom.

 • štítky

 • Kontakt

Top