Home >> Zdravie,zložené >> Liečenie koloidným zlatom
Liečenie koloidným zlatom

Zlato sa už odpradávna považuje za veľmi vzácny kov. Vyrábajú sa z neho mince, šperky či rôzne vzácne predmety. Okrem hornín a minerálov sa však v minimálnych hodnotách nachádza aj v morskej vode alebo rastlinách. A počuli ste už o spojení „koloidné zlato“?

Ide o čistý prírodný minerál, ktorý je netoxický a na ľudský organizmus má liečivé účinky. Vzniká rozdelením kovového zlata na veľmi malé častice (o veľkosti 1 až 1000 nanometrov), ktoré sú rozptýlené v tekutine. Zlato sa vyznačuje vysokou elektrickou vodivosťou, čo vplýva na liečenie mnohých ochorení.

Medzi liečivé účinky koloidného zlata patria:

– zníženie závislostí na alkohole, nikotíne, kofeíne, cukre
– zlepšuje pozornosť a koncentráciu
– zvyšuje IQ
– zlepšuje pamäť
– lieči búšenie srdca
– odstraňuje fóbie rôzneho druhu
– pomáha pri duševných poruchách (depresia, migrény, pocity menejcennosti, sklony k samovražde…)
– spomaľuje starnutie
– zvyšuje životnú energiu
– brzdí oxidačné procesy v organizme
– zmierňuje artritídu
– odstraňuje baktérie z tela
– pomáha pri liečbe rôznych druhy rakoviny
– znižuje stres
abstract-1283722_1920
Napriek tomu, že v zahraničí je koloidne zlato bežné, u nás, podľa smerníc Komisie Európskeho spoločenstva, nie je povolené jeho vnútorné užívanie. Ak sa rozhodnete užívať ho, je to na vašu vlastnú zodpovednosť. Skladovať by ste ho mali na temnom mieste s teplotou v rozmedzí od 5 do 25 stupňov Celzia. Ubezpečte sa, že ho udržiavate dobre uzavreté a v dostatočnej vzdialenosti od magnetického poľa. Vyvarujte sa kontaktu koloidného zlata s kovovými predmetmi ako sú lyžičky, naberačky alebo rôzne nádoby. Neuskladňujte ho v chladničke.


pošli na vybrali.sme.sk

[Spolu: 0 Priemer: 0]
Značky

autor

Svoj voľný čas najradšej trávi na čerstvom vzduchu, miluje slnko a vodu, rada športuje a číta knihy. Svojím životným štýlom sa snaží chrániť životné prostredie, zaujíma sa o všetko prírodné a preto sa rozhodla venovať tomuto magazínu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

 • o nás

  Tento unikátny web-magazín je bohatý na všetky témy prírodného životného štýlu, o ktorých chcete a potrebujete vedieť. Viac nemusíte prehľadávať google. Prírodná krása, zdravé jedlo, fitness, prírodné liečivá, eko domácnosť či eko stavby - to všetko máte na jednom mieste. Rady, tipy, triky, rozhovory, odborné články, PR články, životné príbehy... stačí čítať.
   
  UPOZORNENIE
  Publikované informácie o zdraví nenahrádzajú liečbu kvalifikovaným lekárom.

 • štítky

 • Kontakt

Top