Home >> Krása,Reklamné články,zložené >> Buďte prírodná a darujte tieto Vianoce Bio
Buďte prírodná a darujte tieto Vianoce Bio

Vianočné obdobie sa podľa našich predkov začínalo už mesiac pred Štedrým dňom, keď sa postupne rozhoria štyri sviečky na adventnom venci. Je to magický čas, keď je rodina spolu a spoločne trávi tieto sviatočné chvíle očakávania Vianoc. Asi všetci vieme, že na Vianoce sa najviac tešia deti. No priznajme si, že aj nás určite poteší pod vianočným stromčekom aspoň maličký darček. No nie pre každého z nás je vždy jednoduché nájsť vhodný darček pre najšich najbližších, práve keď nám na blízkom človeku naozaj záleží.

V minulosti vyzerali Vianoce celkom inak. Od domu k domu chodili vinšujúci obecní pastieri, ktorí svojím spevom rozdávali nielen dobrú náladu a optimizmus, ale vinšovali predovšetkým dobrú budúcoročnú úrodu, zdravie celej rodine, prírastky nielen detí, ale aj dobytka a dostatok majetku.

Nechýbali vianočné koledy, oplátky s medom, živý stromček so slamenými ozdobami, čerstvý pstruh z miestneho rybníka, či v kapustnici nasušené hríby, ktoré rodičia na jeseň spolu s deťmi nazbierali.

Čo tak sa vrátiť opäť k týmto tradíciám a stráviť tieto Vianoce o „čosi“ prírodnejšie?! Najmenších členov rodiny určite potešia drevené hračky v podobe dreveného koníka, či stavebnice. Nám dospelákom sa bezpochyby počas roka zíde praktický darček v podobe kozmetiky. A prečo aj tu uprednostniť tú prírodnú? Základnou vlastnosťou je to, že prírodná kozmetika je šetrná nielen k našej pokožke, ale aj k životnému prostrediu, a tým nás učí zodpovednosti nielen voči sebe, ale aj voči prírode okolo nás. Pri výrobe týchto výrobkov sa používajú prírodné prísady ako napríkad rastlinné oleje, masti, vosky, bylinné extrakty, kvetinové vody, či éterické oleje a arómy. Medzi najvýznamnejšie bezpochyby patrí bambucké maslo, mandľový, jojobový, rakytníkový, argánový či olivový olej, ako aj jedinečné éterické oleje.
vianočné balíčky
Vašich blízkych určite potešíte kúpov prírodnej kozmetiky z radu exkluzívnej nemeckej certifikovanej bio kozmetiky PURE ELEMENTS, ktorá ponúka dámsku, pánsku aj detskú radu svojich produktov. Zárukou prvotriednej kvality tejto značky je čo najopatrnejšie zaobchádzanie s rastlinnými zložkami pôsobiacimi v jej produktoch a rovnako aj fakt, že je držiteľom certifikácie BDIH, ktorá je najstaršou známkou kvality v oblasti prírodnej kozmetiky. Za zmienku určite stojí aj to, že bio kozmetika PURE ELEMENTS neobsahuje parafín, vazelínu a iné vedľajšie ropné látky. Taktiež v nej nenájdete žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá ani umelé parfémy. Produkty nie sú testované na zvieratkách a sú vhodné aj pre vegánov.

V ponuke eshopu www.bio-kozmetika.sk nájdete rôzne Vianočné balíčky ale rovanko máte aj možnosť „vyskladať“ si vlastný bio balíček podľa potrieb a predstáv Vás alebo toho, koho balíčkom chcete potešiť. Stačí napísať Vaše požiadavky na info.biokozmetika@gmail.com. A aby sme Vám pomohli osláviť tieto Vianoce ozaj prírodnejšie ponúkame vianočné balíčky za zvýhodnenú cenu a s dopravou nad 50 euro zadarmo.

Venujte tieto Vianoce naozaj výnimočný darček pre krásnu a hlavne zdravú pleť

Autor: Ivana Hrušková a Klaudia Schloszmannová


pošli na vybrali.sme.sk

[Spolu: 1 Priemer: 5]
Značky

autor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

 • o nás

  Tento unikátny web-magazín je bohatý na všetky témy prírodného životného štýlu, o ktorých chcete a potrebujete vedieť. Viac nemusíte prehľadávať google. Prírodná krása, zdravé jedlo, fitness, prírodné liečivá, eko domácnosť či eko stavby - to všetko máte na jednom mieste. Rady, tipy, triky, rozhovory, odborné články, PR články, životné príbehy... stačí čítať.
   
  UPOZORNENIE
  Publikované informácie o zdraví nenahrádzajú liečbu kvalifikovaným lekárom.

 • štítky

 • Kontakt

Top