Home >> Životné príbehy,zložené >> Ako očkovanie uškodilo môjmu dieťaťu (opisuje Barbora)
Ako očkovanie uškodilo môjmu dieťaťu (opisuje Barbora)

Andrejko sa narodil ako zdravé a veeeľmi kľudné dieťa. Zdravie nám slúži až dodnes.

Vo veku cca 16 mesiacov sa veľmi zmenilo jeho správanie. Akonáhle sa zobudil, zúril. Zúril stále, dôvod sa vždy našiel: svieti mu slnko do očí, čaju má v pohári príliš veľa alebo málo, jedlo je moc teplé alebo studené, vankúš paplón a perina nie sú zalícované, hračka na poličke je pootočená… Zúril pri obliekaní, vyzliekaní, jedení, hraní, umývaní, nasadaní do auta, nastupovaní do výťahu, vždy vedeli všetci susedia, že ideme domov.
Stála som nad ním a hovorila som si: Čo sa Ti dieťa moje stalo? Toto nie si ty. Žiadny zdravý človek nemôže sám seba takto trápiť. Všetci vravia, že je to obdobie vzdoru, ale veď nemáš ani jeden a pol roka. Obdobie vzdoru vyzerá inak, veď máš staršiu sestru, tak sme to už zažili a vieme to porovnať.

Všetci vraveli: z toho vyrastie – ale nevyrástol.

Všetci mi tvrdili, že to zdedil, lebo všetci chlapci v našej rodine zúrili. Ale on sa predsa narodil dobručký. Ale to platilo o všetkých chlapcoch v našej rodine, že sa narodili ako úžasné kľudné bábätká.
Keďže zúril iba doma pri mne – celá rodina ma obviňovala zo zlej výchovy, ale vychovávala som ho ešte prísnejšie ako jeho staršiu sestru.

Šťastím bolo, že keď bol mimo domu bez maminy (škôlka, prázdniny, babka), aspoň tam bol anjelik nebeský. Náš obrovský problém bol, že sa nevedel rozhodnúť: chceš modrú, alebo zelenú pastelku?
To je naozaj problém pre reálny život. Hlavne v škole. Nakreslím obrázok na A4, alebo na A3? Výkres si otočím zvisle alebo vodorovne? Čo nakreslím? Akou farbou? Aké to má byť veľké?
Keď mal 10rokov znovu som otehotnela. Okolo mňa pribúdali mamičky, ktoré neočkovali, tak som sa 2 mesiace pred pôrodom rozhodla, že si od nich požičiam knižky, ktoré čítajú, aby som im dokázala vyvrátiť tie bludy, že očkovanie škodí. Opak bol pravdou. Ja som pochopila…

Pochopila som, že MMR vakcína je neurotoxická. Andrejkova zmena správania je v časovej zhode s očkovaním vo veku 15 mesiacov. Ak viem, čo spôsobilo zmenu správania, musím ho vedieť aj vyliečiť. Vyhľadali sme homeopata, ktorý na základe symptómov vybral konštitučný liek. Ten liek slúži na detox organizmu. Homeopat mi potvrdil moje podozrenie, že mal v tele látku s neurotoxickým účinkom. Do 24 hodín po podaní jedinej dávky tohto lieku sa nám život úplne zmenil.

Nový život: zistila som, že celé tie roky so mnou nemal očný kontakt. Konečne začal vyhľadávať a užívať si moje objatie a neodstrkoval ma preč. Okamžite po tom, ako som zaregistrovala zmeny v správaní, sme išli do cukrárne. Zo všetkých tých koláčov si vybral ktorý chce za pár sekúnd – prvýkrát v živote spravil rozhodnutie. Záchvaty zúrivosti pre nejaký hlúpy dôvod zmizli úplne (napríklad, že všetci členovia rodiny sa pripútali v aute v inom poradí, ako si prial on). Písanie domácich úloh už nebolo nočnou morou. A o všetkých tých pozitívnych zmenách by som mohla písať ešte veľmi veľa…

Preočkovanie vo veku 10 rokov som odmietla. Pochopila som, že nezdedil zúrivú povahu, iba predispozíciu, ako spracovať toxické látky v tele.

Synovec – ten istý scenár
Úžasné bábätko do veku cca jeden a pol roka, potom zúrivec. Zúril vždy a všade aj mimo domu. Na verejnosti sa hádzal o zem, na autobusovej zastávke vrieskal, že nechce ísť do autobusu a v autobuse sa schovával pod sedadlá, že nechce vystúpiť z autobusu. V škôlke trávil viac času na lavičke hanby ako medzi hračkami. Na základe našej skúsenosti s homeopatiou sa švarginka rozhodla, že to skúsia aj oni. Liečba trvala 2 mesiace. Chlapec menil správanie postupne, ale zvládli to tesne pred nástupom do školy. Do školy nastúpil do prvej triedy ako kľudné dieťa.

Odvtedy ubehli 2 roky a sledujem okolie. Vidím, ako deti, hlavne chlapci menia správanie cca do 3 týždňov po MMR.
Osobne si volím cestu budovania dobrého imunitného systému, ktorý zvládne aj osýpky a mumps. Tieto choroby sú síce nepríjemné, ale nie sú vo vyspelých krajinách smrteľné. Dobrý imunitný systém mu pomôže prekonať aj desiatky iných chorôb s ktorými sa môže stretnúť a sú rovnako závažné.

Autor: Mamina Barbora
Foto zdroj: pixabay.com


pošli na vybrali.sme.sk

[Spolu: 3 Priemer: 2]
Značky

autor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

 • o nás

  Tento unikátny web-magazín je bohatý na všetky témy prírodného životného štýlu, o ktorých chcete a potrebujete vedieť. Viac nemusíte prehľadávať google. Prírodná krása, zdravé jedlo, fitness, prírodné liečivá, eko domácnosť či eko stavby - to všetko máte na jednom mieste. Rady, tipy, triky, rozhovory, odborné články, PR články, životné príbehy... stačí čítať.
   
  UPOZORNENIE
  Publikované informácie o zdraví nenahrádzajú liečbu kvalifikovaným lekárom.

 • štítky

 • Kontakt

Top